Kontaktujte nás

IMAGEWELL – POMÁHAME ZVIDITEĽŇOVAŤ

ImageWell je spoločnosť ktorá pôsobí na trhu od roku 2000. Sme najmä digitálna tlačiareň a outdoorová spoločnosť vlastniaca sieť reklamných panelov po celom Slovensku. Našou hlavnou činnosťou je veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, spojená so kompletným príslušným servisom a službami. Za túto dobu sa naša firma rozrástla a získala veľké množstvo referencií od prémiových klientov a ich značiek.

Naša misia: Sme tu, aby sme Vám poradili.

Našim cieľom je zviditeľňovať nášho zákazníka a hľadať riešenia pre jeho konkrétne komunikačné požiadavky alebo zadanie. Naše služby postavené na bohatom know-how a skúsenostiach umožňujú nájsť tú správnu cestu a postup pre Vašu značku na jej marketingovú komunikáciu alebo obchodnú prezentáciu.

ecokont
 

Aj pre náročných klientov.

Vlastná tlačiareň a outdoorové médiá nie sú jediné z našich riešení pre Vás. Patria k nim rovnako aj produkčné služby, poradenstvo, nákup alebo výstavba reklamných médií, výstavné systémy či rôzne formy mediálnej a projektovej spolupráce, kde je naša tlač len jednou zo súčastí. Sú to kľúčové slová z oblasti trhu, kde sme „doma“.

Sme tu pre Vás

[contact-form-7 id=”64″ title=”Kontaktný formulár 1″]

Ideálne do extériéru

Exteriérové, verejné priestranstvá s hustou sieťou chodníkov a s tým súvisiaci výskyt chodcov, cyklistov, bežcov

Zisti viac

Legálna

100% legálna forma bez potreby zmeny kreatívy (nie je Guerilla). Odskúšané praxou od roku 2010

Zisti viac

High impact

High impact forma komunikácie s maximálnou úrovňou vnímania. V blízkom okolí autobusových zastávok, železničných staníc, na chodníkoch či parkoviskách.

Zisti viac

Ekologické

Nasaditeľné rýchlo, cielene, takmer všade a veľmi flexibilne. Vydrží až do 2 mesiacov. Economická a zároveň Ecologická Idea pre marketing.

Zisti viac